אודות

ד"ר אייל גנסין

ד"ר אייל גנסין הוא מומחה בכירורגיה אורתופדית ומשמש כרופא בכיר במחלקה האורתופדית ובשרות רפואת ספורט וארתרוסקופיה במרכז הרפואי כרמל בחיפה. בנוסף, מעניק ייעוץ רפואי במרכז הרפואי זבולון, במרכז הרפואי לין ובמרפאת ProClinic בחיפה.

במסגרת עיסוקו, ד״ר גנסין מתמקד בפגיעות ברך ופציעות ספורט למגוון סוגיהן, ובתחום זה מעניק ייעוץ רפואי, נותן מענה טיפולי וכן מבצע ניתוחי ברך מכל הסוגים בדגש על ניתוחי ארתרוסקופיות.

לאחר סיום לימודי הרפואה ביצע שנת סטאז׳ בבית החולים כרמל, אותה סיים בהצטיינות ולאחר מכן המשיך במסלול התמחות בכירורגיה אורתופדית בבית החולים רמב״ם בחיפה.

במהלך התמחותו נמנה ד״ר גנסין, על קבוצת מתמחים מצומצמת שנבחרה מבין בתי החולים בארץ ולקח חלק בתוכנית לימודים שנתית, שעניינה פגיעות ברך על כל רבדיה שנערכה מטעם החברה הישראלית לכירורגיה של הברך וארתרוסקופיה.

לאחר סיום התמחותו, השתלם ד״ר גנסין בתוכנית התמחות- על (Fellowship) בכירורגיה מורכבת של הברך ופציעות ספורט במשך שנתיים במרכז הרפואי Hinsdale Orthopedics בשיקגו, ארה״ב.

מלבד עיסוקיו הקליניים, ד״ר גנסין משמש גם כמרצה קליני בפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה ומרצה בתחום האורתופדי לסטודנטים בשנים הקליניות ללימודיהם. 

בנוסף, ד״ר גנסין הרצה בתחום זה בסדרת קורסי-על לאחיות חדר ניתוח, ואף הרצה בפני סטודנטים לתארים מתקדמים במספר קורסים בפקולטה לרפואה של הטכניון.

ד"ר גנסין שימש כרופא קבוצת הכדורסל ״מכבי חיפה״ במשך ארבע שנים (2015–2018). כך גם, במהלך תקופת התמחות העל, ליווה והעניק ייעוץ וטיפול רפואי לקבוצות פוטבול אמריקאיות מקומיות.

ד"ר גנסין עבר השתלמויות רבות באורתופדיה בתחומי ניתוחי הברך, ובכלל זה ארתרוסקופיות של הברך, טכניקות לתיקון הסחוס ולשימור מפרק הברך וכן, החלפות רובוטיות מתקדמות של מפרק הברך.

לאורך השנים צבר ד"ר גנסין ניסיון מגוון ועשיר בתחומי פגיעות ברך, שימור הברך, פגיעות סחוסיות ופגיעות ספורט.

בנוסף לעיסוקיו, ד"ר גנסין פרסם מספר רב של מחקרים בכתבי עת אורתופדיים מובילים בארץ ובחו"ל  בנושאי טראומה, פגיעות מניסקוס של הברך, פגיעות סחוס בברך, וכן טיפול ושחזור של מייצבי הברך. 

כחלק מעבודה מחקרית זאת, ד״ר גנסין הרצה בנושאי פגיעות ספורט וטראומה אורתופדית בכנסים אקדמיים בארץ ובעולם.

המרפאה האורתופדית במרכז הרפואי זבולון

המרפאה האורתופדית במרכז הרפואי לין

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם​